FORMULARZ
ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

Bezpłatny webinar:
EUROPEJSKI NAKAZ ZAPŁATY - SKUTECZNE ODZYSKIWANIE NALEŻNOŚCI W UE

Celem webinarium jest przedstawienie elektronicznych usług sądowych uruchomionych przez Instytut Logistyki i Magazynowania w ramach projektów europejskich e-CODEX oraz e-SENS.

 W ramach webinarium przedstawimy elektroniczne rozwiązanie, które umożliwia realizację dwóch postępowań sądowych - europejskiego nakazu zapłaty oraz drobnych roszczeń. Postępowania te mogą być wykorzystane przez przedsiębiorców do skutecznego odzyskiwania należności od partnerów z Unii Europejskiej.

 Do udziału w webinarium zapraszamy w szczególności osoby, które zajmują sie wsparciem przedsiębiorców w zakresie nawiązywania kontaktów międzynarodowych.

Spotkanie poprowadzi Szymon Mamrot, Główny Specjalista w Centrum Elektronicznej Gospodarki w Instytucie Logistyki i Magazynowania.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Termin: 28 czerwca 2016r.
Rozpoczęcie: 10:00
Czas trwania: 20-30 minut

Na wszelkie pytania organizacyjne odpowiedzi udzieli Paulina Sadowska
paulina.sadowska@ilim.poznan.pl, tel. 61 666 48 71

 

W celu poprawnego odbioru webinaru prosimy o  zaktualizowanie przeglądarki internetowej, wtyczki Flash Player oraz włączenie głośników. Sugerujemy, aby korzystali Państwo ze stałego połączenia z Internetem (połączenia kablowego, nie za pomocą WI-FI)

Podaj poniżej numer telefonu komórkowego, a otrzymasz wiadomość SMS z przypomnieniem.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej

Warunki świadczenia usług